Ballina Showbiz Një mami seksi si Elita, ‘ҫmend’ e veshur me minifund

Një mami seksi si Elita, ‘ҫmend’ e veshur me minifund

52
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Elita Rudi është moderatorja shumë e njohur dhe e dashur kosovare.

Ajo është shumë e përfolur sidomos për jetën e saj private, shkruan ORAinfo.

Elita është bërë nënë për herë të parë, e po e shijon mjaftë shumë këtë periudhë.

Ajo vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën po duket tejet seksi./ORAinfo/

---- ---- ----
-----