Ballina Showbiz Një hallë si Engji, kaq bukur e ka veshur Matinin për dasmë

Një hallë si Engji, kaq bukur e ka veshur Matinin për dasmë

33
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Engjëllusha Salihu po vazhdon të jetë në qendër të medieve rozë.

Duke qenë një këngëtare tejet e pëlqyer ajo është një ndër më të përfolurat e publikut, shkruan ORAinfo.

Krahas angazhimeve të shumta, Engji është shumë aktive edhe me postime në Instagram.

Sot ajo ka publikuar një foto të Matinit, i cili është gati për dasmë dhe po duket shumë bukur./ORAinfo/

---- ----
----
-----
-----