Ballina Showbiz Një gjyshë kaq e lumtur si vjehrra e Elitës, shikoni çka bën...

Një gjyshë kaq e lumtur si vjehrra e Elitës, shikoni çka bën për 4-mujorin e nipit

63
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Djali i Elitës dhe Gjikos sot mbushi 4 muaj që kur erdhi në jetë.

Duket se vogëlushi po e gëzon çdo ditë e më shumë familjen e tij, përcjell ORAinfo.

E përveç prindërve emocion të madh për 4 mujorin e lindjes së tij po përjeton edhe gjyshja e tij, Lirija.

Sot, ajo ka publikuar një foto për të na treguar sa e lumtur është që është bërë me nip./ORAinfo/

---- ----
----
----- ----
-----