Ballina LifeBizare Një fotograf për të kapur gafa dhe siklete në dasmën tuaj…!(FOTO)

Një fotograf për të kapur gafa dhe siklete në dasmën tuaj…!(FOTO)

36
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Në dasëm gjithnjë zgjidhet fotografi profesionist për të kapur momentet më të bukura në ditën më të veçantë të jetës.

Në fotografitë e Ian Weldon ju nuk do të shihni truket që përdoren për shkrepjen ideale, por ato që ndodhin në të vërtetë gjatë një ceremonie martesore.

Në fotot e tij nuk do të shihni nuset e buzëqeshura ose të afërmit dhe miqtë që paraqiten me bashkëshortët, por momente të ndershme që kapin vallet e turpshme, konfuzionin e përgatitjes, fëmijët e mërzitur që bëjnë fytyra qesharake dhe nuset që më në fund përpiqen të hanë diçka.

Besoni apo jo, Weldon ftohet nga njerëz në mbarë botën për të kapur gafa në ditën e martesës së tyre.

---- ----
----
-----
-----