Ballina Lajme vendore Një fëmijë nga fshati Konçul në mënyrë tragjike ka humbur jetën në...

Një fëmijë nga fshati Konçul në mënyrë tragjike ka humbur jetën në lumin e fshatit

6711
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Një rast tragjik ka tronditur fshatin Konçul në Komunën e Bujanocit.

Në lumin e fshatit Konçul ka ndrruar jetë një fëmijë i lindur në vitin 2012 tregojnë burimet e Bujanoci.Net

----

Fëmija ka rënë në lumin e fshatit dhe pamundësisht nuk ka mundur të mbietojë dhe aty ka ndrruar jetë!

Fëmijën rreth orës 17 e kanë dërguar edhe në repartin e emergjencës në Sh.Sh Bujanoc, mirëpo fatkeqësisht pa shenja jete dhe pamundësisht për ta shpëtuar.

Ngushllime familjarëve, i gjithë fshati dhe Komuna po ndjehen të pikëlluar. /bujanoci.net/

----- ----