Ballina Showbiz Një femër shumë “zonjë”, kjo është është bashkëshortja bukuroshe e ambasadori O’Conel

Një femër shumë “zonjë”, kjo është është bashkëshortja bukuroshe e ambasadori O’Conel

39
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Ai, është njëri nga personalitet më të dashura.

Përveç se jeton dhe punon në Kosovë, Ruairi O’Conell është edhe dhëndërr i Kosovës.

Ambasadori është i martuar me Elita Ramadanin, kjo e fundit është gazetare dhe producente e agjencionit të lajmeve AP.

Ndryshe, O’conell bashkë me gazetaren kanë tre femijë dy vajza dhe një djalë.

---- ----
----
-----
-----