Ballina Lajme nacionale Një femër është zhdukur në Prishtinë

Një femër është zhdukur në Prishtinë

13
SHPËRNDAJE

Nëj femër është zhdukur në Prishtinë.

Policia e Kosovës ka njoftuar se është zhdukur një vajzë në Prishtinë. Rasti është raportuar nga familjarët e saj.

Përmes raportit 24 orësh, Policia bën me dije se rasti është duke u hetuar.

“Lagja e Emshirit, Prishtinë 01.01.2020-17:00. Ankuesja femër K/Shqiptare ka raportuar se vajza e saj ishte larguar në drejtim të panjohur dhe nuk ka njohuri për vendndodhjen e saj. Rasti është duke u hetuar”, thuhet në raport.