Ballina Showbiz Një familje e lumtur si kjo e Tunës, Patrisi publikon imazhin më...

Një familje e lumtur si kjo e Tunës, Patrisi publikon imazhin më të ëmbël

85
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Tuna Sejdiu dhe burri i saj Patris Berisha, janë një çift shumë i përfolur në publik.

Ata janë bërë para pak viteve prindër të një djali që e kanë quajtur, Tian, përcjell ORAinfo.

Tani, ata po jetojnë bashkë në Amerikë.

Sot, Patrisi ka publikuar foton më të ëmbël me familjen dhe me këtë shohim sa të lumtur janë bashkë./ORAinfo/

---- ----
----
----- ----
-----