Ballina Lajme nacionale Një djalë zhduket në Ferizaj

Një djalë zhduket në Ferizaj

14
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Zhduket një djalë në Ferizaj.

Policia e Kosovës ka njoftuar përmes raportit 24 orësh se në fshatin Pleshinë të Ferizaj është raportuar se një djalë ka ikur nga shtëpia.

Një prind ka lajmëruar se djali i tij ka dalë nga shtëpia dhe nuk dihet vendnodhja e tij.

Njësitë policore janë duke hetuar rastin.

“Ankuesi mashkull K/Shqiptar ka raportuar se djali i tij ka dalë nga shtëpia dhe nuk dihet vendndodhja e tij. Njësitë policore janë duke e hetuar rastin”, shkruhet në njoftim të policisë.

---- ----
----
----- ----
-----