Ballina Showbiz Një djalë i ri dhe shumë tërheqës, shikoni kush po bëhet burri...

Një djalë i ri dhe shumë tërheqës, shikoni kush po bëhet burri i Gylserenit

31
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Ishte roli i Gylserenit në serialin shumë të pëlqyer ‘Paramparca’ ai që e bëri aktoren e njohur turke, Nurgul Yesilcay.

Përveç si aktore ajo është shumë e njohur sidomos për paraqitjen e saj dhe për bukurinë e rrallë që e transmeton përherë, përcjell ORAinfo.

Gylsereni është shumë e përfolur për jetën private e sidomos për lidhjen e saj.

Mediet turke tani flasin për planet e saj të martesës e duket se burri i saj është një djalë i ri dhe shumë tërheqës./ORAinfo/

---- ---- ----
-----