Ballina Showbiz Një burrë si labi, kështu e falënderon Qëndresën

Një burrë si labi, kështu e falënderon Qëndresën

14
SHPËRNDAJE

Labinot Gashi dhe Qëndresa Bajrami është një çift shumë i dashur për publikun.

Ata janë martuar pak vite më parë dhe tani janë prindër të një vajze që e kanë quajtur, Rroa.

Një çift mjaftë i njohur dhe shumë i mediatizuar. Është ky moderatori Labinot Gashi dhe bashkëshortja e tij Qëndresa Bajrami, të cilët kanë arritur të marrin vëmendjen e njerëzve falë jetës së tyre që e prezantojnë në publik.

Ata njihen si një çift i lumtur, dhe tashmë prindër të një vajze, shkruan “Kosovarja”.

Labin e njeh publiku qysh moti prej ekraneve televizive, derisa Qëndresa nga lidhja me të u përfol e komentua shumë.

Ajo njihet si një femër elegante dhe me stil, e cila paraqitet gjithmonë bukur.

Marrëdhënia e tyre u forcua edhe më shumë me ardhjen në jetë të Rroas. E Labi ndihet i lumtur dhe i përmbushur me praninë e tyre.

Madje ai sot ndihet falenderuaes ndaj gruas së tij, duke ia thënë këto fjalë:

“Faleminderit per gjithqka, jam i bekuar me ju Rroa @qendresa_bajrami”, ka shkruar Labi.

Çifti po pushojnë ca ditë në Turqi ku po kalojnë momente të bukura bashkë.

-----