Ballina Showbiz Një burrë si Iliri, kështu kujdeset për Gilin

Një burrë si Iliri, kështu kujdeset për Gilin

51
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral - -------

Këngëtarja e njohur Gili pozon nga pushimet, kështu kujdeset bahskëshorti i saj, Iliri për të.

Është këngëtarja e vetme që i qëndroi besnike publikut si me zhanrin e muzikës që bën, ashtu edhe me stilin dhe dukjen e saj.

Kjo ka bërë që Gili të ketë një simpati dhe dashuri të njerëzve, të cilët e përkrahin dhe e dëgjojnë vazhdimisht, shkruan “Kosovarja”.

Ajo poashtu gëzon edhe një jetë të lumtur familjare. Këngëtarja është e martuar me tekstshkuresin, Ilir Berani dhe prindër të lumtur të dy djemëve.

Gili njihet për sharmin dhe pozitivitetin që përçon tek njerëzit sa herë që shfaqet në publik.
Ndonëse me një karrirë të gjatë në skenën muzikore, dhe nënë e dy fëmijëve, Gili është kujdesur mjaftë mirë për veten, duke qëndruar e freskët gjithmonë.

Këto ditë ajo po qëndron për pushime në Turqi, nga ku po e shijon kohën e mirë.

E nga atje Gili po ndanë me ndjekësit fotografi e video, duke paraqitur linjat perfekte me veshje verore.

Ajo qka bie në sy janë fotot e bukura dhe videot që Gili ka ndarë me ndjekësit e saj.

E mbas këtyre fotove, sigurisht që po qëndron Iliri, i cili po kujdeset që ato ti realizoj në mënyrën më të mirë.

---- ----
-----