Ballina Showbiz Një burrë si Albatriti do ta donin të gjithë, shikoni çka bën...

Një burrë si Albatriti do ta donin të gjithë, shikoni çka bën për Egzonën

23
SHPËRNDAJE

Këngëtari i mirënjohur, Albatrit Muqiqi dhe gruaja e tij Egzona janë një prej çifteve më të preferuara në publik.

Ata nuk hezitojnë të tregojnë sa shumë kohë kalojnë me njëri-tjetrin edhe pse janë të angazhuar me punë, përcjell ORAinfo.

Albatriti viziton pothuajse për çdo ditë Egzonën në punë.

E me këtë gjest ai na tregon sa burrë i përkushtuar është ai./ORAinfo/

----- ----- ----- -----