Ballina Showbiz Një burrë romantik si Korabi, shikoni çka bën për ditëlindjen e gruas

Një burrë romantik si Korabi, shikoni çka bën për ditëlindjen e gruas

66
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral - -------

Korab Shaqiri është këngëtari kosovar që pëlqehet nga i gjithë publikun.

Ai u bë pjesë e skenës muzikore para disa viteve dhe gjithmonë sjell vetëm këngë që bëhen hite të padiskutueshme, përcjell ORAinfo.

Korabi është shumë i përfolur edhe për jetën e tij private.

Sot, gruaja e tij feston ditëlindjen dhe ai ka zgjedhur fjalët më të veçanta për ta uruar./ORAinfo/

---- ----
-----