Ballina Showbiz Një burrë romantik si Blero, ia dërgon Afronës darkën në dhomë

Një burrë romantik si Blero, ia dërgon Afronës darkën në dhomë

74
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Vojvoda debuton në Torino

Këngëtari i mirënjohur, Blero Muharremi dhe bashkëshortja e tij, modelja Afrona Dika janë ndër çiftet më simpatike të shoëbizit shqiptar.

Ata janë martuar para një viti dhe dasma e tyre ende është e përfolur në media, përcjell ORAinfo.

Çifti këtë kohë po i kalojnë pushimet në Stamboll.

E sot, Blero ka postuar një foto ku tregon se i aka dërguar Afronës darkën në dhomë.

Me këtë ai na tregon edhe njëherë sa romantik është./ORAinfo/

---- ----
----
----- ----
-----