Ballina Showbiz Një burrë me mjekërr e flokë të gjatë, shikoni si ka përfunduar...

Një burrë me mjekërr e flokë të gjatë, shikoni si ka përfunduar Gokhani pas serialit

169
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Tolga Guleç është një ndër aktorët më të njohur nga kinematografia turke.

Ai arriti sukses të madh si në Turqi ashtu edhe jashtë saj, përcjell ORAinfo.

Në publikun shqiptar ai u bë i njohur në rolin e ‘Gokhanit’ në serialin ‘Zonja Fazilet dhe të bijat’.

Pas përfundimit të serialit, duket se Gokhani ka ndryshuar shumë dhe mezi po njihet me këtë pamje./ORAinfo/

---- ---- ----
-----