Ballina Showbiz Një burrë i moshuar dhe aspak tërheqës, e pabesueshme si po duket...

Një burrë i moshuar dhe aspak tërheqës, e pabesueshme si po duket tani Mehmeti

298
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Kenan Imirziaoglu ëshë aktori turk dhe një ndër më të njohurit si në Turqi ashtu edhe jashtë saj.

Në publikun shqiptar ai u bë i njohur me rolin e ‘Mehmetit’ në serialin shumë të njohur, ‘Jetë e hidhur’, përcjell ORAinfo.

----

Kaq vite pas serialit ai duket se ka ndryshuar shumë.

Dhe me pamjen e re mezi që po njihet që është ai./ORAinfo/

----- ----