Ballina Showbiz Një bukuroshe tejet tërheqëse, njihuni me asistenten e Ramush Haradinajt

Një bukuroshe tejet tërheqëse, njihuni me asistenten e Ramush Haradinajt

244
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Pezullohet ndeshja Zvicër – Ukrainë, kjo është arsyeja

Njihuni me asistenten bukuroshe të Ramush Haradinajt.

Është koha të njiheni me asistenten bukuroshe të Ramush Haradinajt.

Femrat shqiptare përveç që janë të pargatitura, madje dhe të sukesshme në karrierën e tyre në çdo fushë, ato e kanë dëshmuar që janë edhe të bukura.

Një nga to është edhe Bezi, bukuroshja që e shohim shpesh në krahë të liderit të AAK-së, por që mbetet e panjohur për publikun.

Ajo është asistentja e Ramush Haradinajt, një nga punëtoret më të shkathëta.

Në imazhet e saj të fundit, Bezi duket krejt ndryshe nga ajo që është brenda punës që bën, ndërsa linjat e saj trupore janë fantastike.

---- ----
----
-----
-----