Ballina Showbiz Një “bombë” si reperja e famshme, “djeg” rrjetin me pozat provokuese (FOTO)

Një “bombë” si reperja e famshme, “djeg” rrjetin me pozat provokuese (FOTO)

30
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Nicki Minaj padyshim se është një nga reperet më të njohura në botë dhe njihet për hitet e shumta që ka sjellë ndër vite.

Që nga viti 2004, Nicki është shumë aktive në skenën muzikore ndërkombëtare. E përveç muzikës, ajo është përfolur shpeshherë edhe për paraqitjen e saj të “zjarrtë” në skenë.

Minaj është e martuar me Kenneth Petty, me të cilin nuk nguron që të publikojë fotografi në profilin e saj në “Instagram”.

Madje në fotot e fundit të publikuara në rrjetet sociale, reperja e famshme është si një “bombë” e vërtetë përkrah bashkëshortit të saj, duke ekspozuar linjat trupore për çka përflitet vazhdimisht nga mediat dhe fansat e saj.

---- ----
----
-----
-----