Ballina Showbiz Një bombë e vërtetë, Bleona Qereti nuk i lë vend imagjinatës në...

Një bombë e vërtetë, Bleona Qereti nuk i lë vend imagjinatës në klipin e ri (FOTO)

203
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Këngëtarja e njohur, Bleona Qereti, do t’i rikthehet muzikës me një klip të ri. Për këngën “Haters” e cila u publikua më 27 shtator të vitit të kaluar, ajo është duke përgatitur tashmë edhe videoklipin.

Bleona ka publikuar në profilin e saj në “Instagram” disa fotografi ku tregon imazhin e saj në klip. Gjithashtu edhe “Prive” ka siguruar disa foto ekskluzive të këngëtares, e cila videoklipin do ta publikojë më 1 mars.

Në fotot e reja, Bleona shfaqet me një paruke ngjyrë rozë dhe një veshje tepër ekstravagante që i ekspozon linjat seksi.

Por ky nuk do të jetë look-u i vetëm i këngëtares e cila ka zbuluar më herët një tjetër paraqitje super seksi.

---- ----
----
-----
-----