Ballina Showbiz Një bionde si kunata e Egzonës, ‘sfidon’ të gjitha me këtë pamje

Një bionde si kunata e Egzonës, ‘sfidon’ të gjitha me këtë pamje

31
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Biona Muqiqi është një emër shumë i përfolur në publik e media rozë.

Ajo është motra e këngëtarit të mirënjohur, Albatrit Muqiqit, përcjell ORAinfo.

Biona është shumë e përfolur sidomos për pamjen e saj dhe për paraqitjet e saj gjithmonë tërheqëse.

Së fundi, ajo është bërë bionde dhe me këtë pamje po i lë nën hije të gjitha./ORAinfo/

---- ---- ----
-----