Ballina Showbiz Një bionde joshëse, kjo është gruaja e “Kokës”

Një bionde joshëse, kjo është gruaja e “Kokës”

140
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Kjo bjondinë është gruaja e Fatos Kryeziut.

Derisa seriali televiziv “Kafeneja Jonë” ishte në transmetim, Fatos Kryeziu ishte një nga personazhet më të pëlqyer të publikut.

Roli i “Kokës” në “Kafene…”, e bëri aktorin nga Prizreni shumë të dashur për publikun. Ai, shkaktonte shumë të qeshura për shikuesit e apasionuar të serialit, shkruan “Kosovarja”.

Kryeizun, e kemi parë edhe në disa projekte të tjera gjithashtu të sukseshme. Ai, që pas përfundimit të serialit, ka luajtur edhe në filma të metrazhit të gjatë, duke mbetur aktiv në kinematografi.

Publiku interesohet të dijë edhe për jetën private të aktorit. Ai, është baba dhe bashkëshort i lumtur.

Ja çifti duke e shijuar kohën së bashku.

---- ---- ----
-----