Ballina Showbiz Një baba si Graniti, kaq mirë kujdeset për vajzën e tij

Një baba si Graniti, kaq mirë kujdeset për vajzën e tij

28
SHPËRNDAJE

Futbollisti i mirënjohur, Granit Xhaka dhe gruaja e tij, Leonita janë një çift shumë i pëlqyer në publik.

Ata janë përherë në qendër të medieve rozë sidomos me paraqitjet e tyre, shkruan ORAinfo.

Çifti para pak javëve janë bërë prindër për herë të parë dhe vajzën e tyre e pagëzuan me emrin Ayana.

Sot Leonita ka publikuar një foto të Granitit me vajzën, ku duket se ai është një baba shumë i kujdesshëm./ORAinfo/

----- ----- ----- -----