Ballina Showbiz Një 52-vjeçare që të lë pa mend, zhvishet Pamela Anderson (FOTO)

Një 52-vjeçare që të lë pa mend, zhvishet Pamela Anderson (FOTO)

243
SHPËRNDAJE

Aktorja dhe modelja e famshme Pamela Anderson, ka vendosur të zhvishet edhe një herë.

52-vjeçarja ka pozuar së fundmi për edicionin italian të revistës së mirënjohur “Vanity Fair”.

Ikona, që tashmë angazhohet si aktiviste për mbrojtjen e të drejtave të kafshëve, ka realizuar një mori fotografish, në disa prej të cilave është shfaqur komplet e zhveshur. Vitet po kalojnë, por Pamela mbetet një ikonë seksi.