Ballina Lajme nacionale NISMA-AKR e dorëzojnë koalicionin në KQZ

NISMA-AKR e dorëzojnë koalicionin në KQZ

13
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Edhe NISMA-AKR e dorëzojnë koalicionin në KQZ.

Koalicioni Nisma Socialdemokrate dhe Aleanca Kosovare e Re e kanë dorëzuar edhe zyrtarisht koalicionin e tyre në Komisionin Qendror të Zgjedhjeve.

Zyrtarë të Nismes kanë treguar për Express se tashmë ky koalicion është dorëzuar dhe është zyrtarizuar.

Dorëzimin e koalicionit në KQZ e kanë bërë Endrit Shala nga Nisma dhe Vesel Makolli nga AKR.

---- ---- ----
-----