Ballina Lajme nacionale Nisin punimet në rrugën Kllokot-Gjilan

Nisin punimet në rrugën Kllokot-Gjilan

20
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Kryeministri Hoti i premton këtij rajoni mbështetje ekonomike

Kryeministri Hoti gjatë ditës, bashkë me ministrin e Infrastrukturës dhe zëvendësministrin e pushtetit lokal promovuan fillimin e punimeve të rrugës Kllokot- Gjilan. Këtë projekt Hoti e cilësoi si njërin nga më të rëndësishmit të financuar nga shteti./21Media

The post Nisin punimet në rrugën Kllokot-Gjilan appeared first on RTV21.

---- ----
----
----- ----
-----