Ballina Lajme nacionale Nis fushata zgjedhore në Podujevë

Nis fushata zgjedhore në Podujevë

15
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

 

 

Partitë politike nisën zyrtarisht fushatën pesëditore për të parin e Komunës së Podujevës. Nexhmi Rudari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Shpejtim Bulliqi i Lëvizjes Vetëvendosje dhe Naim Fetahu i Partisë Demokratike të Kosovës janë në garë që të marrin mandatin afatshkurtër deri në zgjedhjet e ardhshme komunale 2021./21Media

The post Nis fushata zgjedhore në Podujevë appeared first on RTV21.

---- ---- ----
-----