Ballina Lajme nacionale Nipi telefonon policinë për të njoftuar se gjyshi është vetëvrarë, prokuroria dyshon...

Nipi telefonon policinë për të njoftuar se gjyshi është vetëvrarë, prokuroria dyshon dhe e akuzon për vrasje

117
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Lajmi i Fundit
Nipi telefonon policinë për të njoftuar se gjyshi është vetëvrarë, prokuroria dyshon dhe e akuzon për vrasje

KOSOVË- Në Novobërdë të Kosovës një person është arrestuar nga policia pasi dyshohet se ka vrarë gjyshin e tij.

Përmes një telefonate në polici nipi i viktimës, ka pretenduar se gjyshi i tij është vetëvrarë, por pas kësaj telefonate janë ngritur dyshime të cilat janë hetuar nga prokurori i shtetit.

Ai ka bërë ri cilësimin e veprës nga vdekje të dyshimtë në vrasje të rëndë, siç raportojnë edhe mediat vendase.

Policia ka arrestuar të dyshuarin për vrasjen e gjyshit të tij mbrëmjen e së premtes.

Nipi telefonon policinë për të njoftuar se gjyshi është vetëvrarë, prokuroria dyshon dhe e akuzon për vrasje
Klodian Bereti

---- ----
----
----- ----
-----