Ballina Showbiz Nihani shtatzënë, ky fakt zbulon gjithçka

Nihani shtatzënë, ky fakt zbulon gjithçka

86
SHPËRNDAJE

Ajo duket se është në pritje të ëmbël.

Neslihan Atagul është aktorja që të gjithë e njohim nga seriali “Dashuri e pafund”.

Në vitin 2015 ajo ajo u fejua me Kadir Doullu dhe duket se jeta e tyre ne çift po shkon më së miri.

Qarkullojnë lajme se aktorja është në pritje të ëmbël pas publikimit të një fotoje në rrjetin social Instagram ku shihet burri i saj Kadir Dogulu. “Hero! Të dua” ka qenë mbishkrimi që ajo i ka lënë fotos.

Mirëpo diçka që ka marrë vëmendje në këtë foto është komenti që i ka kthyer burri i saj. Të dua. “2bebe”, duke lënë kështu të nënkuptohet se Nihani është shtatzënë dhe foshnja po vjen.

-----