Ballina Showbiz Nihani shtatzënë, ky fakt zbulon gjithçka

Nihani shtatzënë, ky fakt zbulon gjithçka

119
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Ajo duket se është në pritje të ëmbël.

Neslihan Atagul është aktorja që të gjithë e njohim nga seriali “Dashuri e pafund”.

Në vitin 2015 ajo ajo u fejua me Kadir Doullu dhe duket se jeta e tyre ne çift po shkon më së miri.

Qarkullojnë lajme se aktorja është në pritje të ëmbël pas publikimit të një fotoje në rrjetin social Instagram ku shihet burri i saj Kadir Dogulu. “Hero! Të dua” ka qenë mbishkrimi që ajo i ka lënë fotos.

Mirëpo diçka që ka marrë vëmendje në këtë foto është komenti që i ka kthyer burri i saj. Të dua. “2bebe”, duke lënë kështu të nënkuptohet se Nihani është shtatzënë dhe foshnja po vjen.

---- ----
----
-----
-----