Ballina Showbiz Ngjela e kritikoi se nuk ishte rruar, Erion Brace shkon tek berberi

Ngjela e kritikoi se nuk ishte rruar, Erion Brace shkon tek berberi

103
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Spartak Ngjela kritikoi zëvendës-kryeministrin, Erion Braçe për pamjen e tij duke e quajtur jo serioze ne emisionin Open. Pas kritikave, Braçe ka reflektuar dhe ka shkuar tek berberi për të bërë ndryshimin e papritur.

Zëvendës-kryeministri ka postuar në instagram një foto me berberin dhe shkruan se e ka bërë këtë ndryshim pas vërejtjes së Ngjelës.

“Pas verejtjeve per pamjen jo serioze dje duke nisur nga verejtja e avokat Ngjeles, sot tek mjeshtri per te ndryshuar dhe respektuar te gjithe, mjeshtrat punetore se pari”, shkruan Braçe.

The post Ngjela e kritikoi se nuk ishte rruar, Erion Brace shkon tek berberi appeared first on Lajmi i Fundit – Lajme.

---- ---- ----
-----