Ballina Lajme nacionale Ngjarjet e datës 25 dhjetor

Ngjarjet e datës 25 dhjetor

9
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

 

Banorët e lagjes “Sherreti” protestojnë para Komunës së Ferizajt, për shkak të problemeve me furnizim me rrymë nga KEDS-i. (Para ndërtesës së Komunës, Ferizaj, ora 09:00)

Grupi për Studime Juridike dhe Politike (GLPS) mban konferencën me temën “Sfidat në sundimin e ligjit në Kosovë: Performanca e sistemit gjyqësor dhe prokurorial dhe vlerësimi qytetar ndaj këtyre institucioneve”. (Hotel “Sirius”, Prishtinë, ora 10:00)

Mbahet Mesha për Ditën e Krishtlindjes. (Katedralja “Nënë Tereza”, Prishtinë, ora 11:00).

The post Ngjarjet e datës 25 dhjetor appeared first on RTV21.

---- ----
----
-----
-----