Ballina Lajme nacionale Ngjarjet e datës 22 nëntor

Ngjarjet e datës 22 nëntor

29
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

 

Do të mbahet finalja e turneut ndërkombëtar të Boksit “Adem Jashari”. (Palestra sporteve “Dilloni Benz”, në Fushë Kosovë, ora 12:00).

Partia Demokratike e Kosovës në Prishtinë do të mbajë konferencë për media. (Te monumenti ” NEWBORN” tek Pallati i Rinisë dhe Sporteve, ora 13:00).

The post Ngjarjet e datës 22 nëntor appeared first on RTV21.

---- ---- ----
-----