Ballina Lajme nacionale Ngjarjet e datës 19 dhjetor

Ngjarjet e datës 19 dhjetor

21
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Ministri i Tregtisë dhe Industrisë, Vesel Krasniqi viziton disa biznese në komunën e Malishevës. (Malishevë, ora 10:45)

Ministrja e Kulturës, Rinisë dhe Sportit Vlora Dumoshi, merr pjesë në vendosjen e kompozicionit skulptural “Hasjanet” të akademik, Luan Mulliqit. (Sheshi “Zahir Pajaziti” – afër Ministrisë së Ekonomisë dhe Ambientit, ora 16:30)

The post Ngjarjet e datës 19 dhjetor appeared first on RTV21.

---- ----
----
----- ----
-----