Ballina Lajme nacionale Ngjarje e rëndë në Kosovë, 38-vjeçari i jep fund jetës duke u...

Ngjarje e rëndë në Kosovë, 38-vjeçari i jep fund jetës duke u varur me litar

277
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Kosovë, ku një person është gjetur pa shenja jete në oborrin e shtëpisë së tij.

----

Mediat vendase shkruajnë se ngjarja ka ndodhur në Mitrovicë, dhe viktima dyshohet se është gjetur i varur në litar.

Trupi i pajetë i 38-vjeçarit, është dërguar për obduksion.

Nuk dihet ende motivi i kësaj ngjarjeje, ndersa po hetohet për dokumentimin e plotë.

----- ----