Ballina Lajme nacionale Ngjarja tragjike në Prishtinë, prangoset edhe personi i tretë

Ngjarja tragjike në Prishtinë, prangoset edhe personi i tretë

119
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Ngjarje shumë e rëndë ka ndodhur sot në Prishtinë.

Prokuroria tashmë ka bërë kërkesë që të ndalet edhe një person në ndalim prej 48 orëve.

Personi i tretë që do të ndalet ka qenë i lënduar. Ai ka qenë vetëm i gërvishtur.

Konflikti në mes të familjes Mehmeti dhe Rafuna besohet se është ashpërsuar së fundmi.

Lajmin për të ndaluarin e tretë e bëri të ditur prokurori i rastit Ilaz Beqiri.

“Jemi duke i vazhduar hetimet. Do ta ndalojmë edhe një të dyshuar të tretë për këtë rast. Për momentin motivi thuhet të jetë pronësor”, tha prokurori Beqiri.

---- ----
----
----- ----
-----