Ballina Showbiz Ngjarja e dhimbshme në Shqipëri, grimerja e njohur bën gjestin e madh

Ngjarja e dhimbshme në Shqipëri, grimerja e njohur bën gjestin e madh

35
SHPËRNDAJE

Tërmeti në Shqipëri ka tronditur të gjithë.

Grimerja e njohur në Prishtinë, Medina Bllaca duke u solidarizuar me fatkeqësinë e tërmetit tragjik në Shqipëri, ka vendosur që sot dhe nesër të gjitha ato vajza e gra që do ta vizitojnë atelien e saj, mjetet e grumbulluara t’i destinojë për familjet me nevojë në Durrës.

Për më shumë ju ftojmë të shikoni postimin e profilit të saj në rrjetin social ‘’Instagram’’ me emrin medinabllaca_mua.

-----