Ballina Lajme nacionale Nga rrokullisja e traktorit pëson lëndime një person në Kaçanik

Nga rrokullisja e traktorit pëson lëndime një person në Kaçanik

9
SHPËRNDAJE

Një aksident ka ndodhur në Kaçanik.

Një person nga Kaçaniku ka pësuar lëndime trupore pasi është rrokullisur me traktorin e tij

Rasti ka ndodhur pasditen e së shtunës në fshatin Strazhë të Kaçanikut, ku në momentin kritik viktima ishte duke e drejtuar traktorin dhe është rrokullisur

Policia në raportin 24 orësh bën të ditur se viktima është dërguar për tretman mjekësor në emergjencën e Ferizajt dhe i njëjti është jashtë rrezikut për jetë.

-----