Ballina Showbiz Nga modelet s*ksi te moderatoret e njohura, 11 femrat që do prezantojnë...

Nga modelet s*ksi te moderatoret e njohura, 11 femrat që do prezantojnë “Sanremo 2020” (FOTO)

26
SHPËRNDAJE
Francesca Sofia Novello

Është çdo gjë gati për edicionin e 70-të të festivalit të njohur në Itali, “Sanremo”, i cili kësaj radhe do të vijë paksa ndryshe.

Gazetari i njohur italian, Amadeus, do të jetë i shoqëruar nga 11 femra gjatë netëve të 4 dhe 8 shkurtit. “Është një festival që shikon të tashmen dhe të ardhmen”, është shprehur gazetari, duke zbuluar edhe emrat e femrave që do jenë në krah të tij për prezantimin e “Sanremo 2020”.

Nga aktore, prezantuese dhe modele, këto janë 11 femrat që do shkëlqejnë në “Sanremo”: