Ballina LifeBizare Nga mesnata derivatet e naftës me çmime të reja në Maqedoni

Nga mesnata derivatet e naftës me çmime të reja në Maqedoni

12
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Shkup – Komisioni Rregullator për Energjetikë vendosi që çmimi me pakicë i benzinës të shtrenjtohet për gjysmë denari, derisa dizeli edhe do të ulet për gjysëm denari.

Kështu nga mesnata EURO-SUPER BS 95 do të shitet 60,5 denarë për litër, EURO-SUPER BS 98 do të shitet 62,5 denarë për litër ndërsa dizeli edhe këtë javë do të shitet për 53 denarë për litër.

Shqipmedia


Treni i parë eksportues i nisur nga Turqia mbërrin në Kinë


Ministri i Transportit dhe Infrastrukturës së Turqisë, Adil Karaismailoğlu njoftoi se treni eksportues që u nis nga Stambolli ka përfunduar Read more


Biznesmeni shqiptar do të blejë Aeroportin e Tiranës


Grupi “Kastrati”i udhëhequr nga Shefqet Kastrati, më i madhi në vend, është në negociata për të blerë aksionet e kompanisë Read more

The post Nga mesnata derivatet e naftës me çmime të reja në Maqedoni appeared first on ShqipMedia.

Postimi Nga mesnata derivatet e naftës me çmime të reja në Maqedoni u shfaq së pari te LAJME.mk.

---- ----
----
-----
-----