Ballina LifeBizare Nga Mbret në President/ Çmenduria e Dan Bilzerianit, mendon të drejtojë SHBA-të...

Nga Mbret në President/ Çmenduria e Dan Bilzerianit, mendon të drejtojë SHBA-të (FOTO)

40
SHPËRNDAJE

I cilësuar si “Mbreti i Instagramit”, Dan Bilzerian duket se është mërzitur nga titulli i tij dhe synon të marrë një tjetër, atë të Presidentit të SHBA-ve.

Teksa deklaroi se do votonte Kanye West mbi Hillary Clinton në një zgjedhje për president, ai duke qeshur shtoi se edhe ai mund të hyjë në garë.

Kur u pyet nëse ai ishte serioz në lidhje me ngritjen e një fushate për në 2024-n, ai u përgjigj: “Po, unë mendoj se do të jetë koha e mjaftueshme”.