Ballina LifeBizare Nga macja në vazo tek qeni në majë të shtyllës/Vendet më të...

Nga macja në vazo tek qeni në majë të shtyllës/Vendet më të çuditshme ku kanë ngecur kafshët (FOTO)

12
SHPËRNDAJE

Kafshët bëjnë gjëra nga më të çuditshme, dhe këto foto i vërtetojnë më së miri.

Nga macja e ngecur në një kavanoz, tek minjtë të rënë në grackën e ushqimit për zogj, apo qeni në majë të shtyllës, këto janë disa nga vendet më të çuditshme ku kanë ngecur kafshët.

-----