Ballina Showbiz Nga karantina, Nevina Shtylla poston fotot me dekolte të hapur (FOTO)

Nga karantina, Nevina Shtylla poston fotot me dekolte të hapur (FOTO)

210
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Moderatorja e njohur, Nevina Shtylla, është një ndër vajzat më të ëmbla të ekranit shqiptar.

Falë punës së saj, ajo ka arritur të krijojë një imazh pozitiv tek ndjekësit dhe fotot që publikon në rrjetet sociale, gjithmonë kanë marrë mijëra pëlqime.

E kështu ka ndodhur edhe së fundmi, teksa ka ndarë me fansat dy poza të bukura.

Nevina ka publikuar një foto me dekolte të hapur dhe ndjekësve u ka rënë menjëherë në sy.

---- ---- ----
-----