Ballina Showbiz Nga humbja e virgjërisë te lidhja me sheikun, motra e Encës i...

Nga humbja e virgjërisë te lidhja me sheikun, motra e Encës i zbulon të gjitha (FOTO)

396
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Motra e këngëtares së njohur, Uindi Haxhia, ka vendosur së fundmi që t’u përgjigjet pyetjeve të fansave gjatë vetëkarantinimit në shtëpinë e saj.

----

Me pyetjet e shumta që i janë bërë, ajo ka shuar kështu kuriozitetin e të gjithëve për jetën e saj private.

Shumica prej pyetjeve kishin të bënin me jetën personale të bukuroshes flokëkuqe e cila ka zbuluar shumë të pathëna.

Një fans i shkruan Uindit se ka dëgjuar që ajo është lidhur me një sheik. Uindi duket se e konfirmon këtë duke e shoqëruar postimin me këngëtaren Dolly Parton që ‘shkel syrin’.

Ndërsa për virgjërinë, Uindi tregon se nuk janë të vërteta ato që janë thënë për të.

Modelja me 86 mijë ndjekës në Instagram, pranon se ka puthur një vajzë në publik, që përdor fotoshop për fotot dhe se fillimin e tekstit të këngës “Dua” e ka shkruar ajo.

----- ----