Ballina LifeBizare Nga ‘Galinha à Zambeziana’ tek ‘Arepas’/30 ushqimet më të mira në botë...

Nga ‘Galinha à Zambeziana’ tek ‘Arepas’/30 ushqimet më të mira në botë (FOTO)

27
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -
Paella e detit, Spanjë: Një pjatë si kjo dhe do të duket sikur je në një plazh të Spanjës

Nuk ka dashuri më të sinqertë se ajo për ushqimin. Por cilat janë më të shijshmet? Kush janë ushqimet më të mira dhe cilat janë destinacionet që i ofrojnë ato?

Më poshtë keni 30 nga ushqimet që janë cilësuar si më të mirat e vendeve përkatëse ku ato shërbehen më së shumti. Për momentin ngopuni me sy dhe krijoni një ide nëse keni ndërmend të udhëtoni në këto vende./Marrë nga CNN

Gazeta SHQIP

---- ----
----
----- ----
-----