Ballina Showbiz Nga fustanet që shkëlqejnë te veshjet serioze, femrat shqiptare që tërhoqën vëmendjen...

Nga fustanet që shkëlqejnë te veshjet serioze, femrat shqiptare që tërhoqën vëmendjen në eventin e rëndësishëm

19
SHPËRNDAJE

Nën drejtimin e Eci Reçit dhe Arjola Shehut, është mbajtur së fundmi eventi i rëndësishëm i vitit, ODA. Dy drejtueset u shfaqen të veshura njëra me të zeza dhe tjetra me të kuqe, duke përfaqësuar kësht dhe simbolin kombëtar, flamurin.

Ndërkohë organizatorja e eventit, Anxhelina Hadërgjonaj rrëmbeu vëmendjen me një fustan vezullues dhe me kristale.

E sigurisht që sytë ishin edhe të të ftuarat, të cilat me veshjet dhe me elegancën e tyre e bënë edhe më të veçantë eventin.

Këtu do të shihni se si ishin veshur disa nga femrat e njohura të showbiz-it shqiptar: