Ballina Showbiz Nga e veshur s*ksi e duke bërë “twerk”, Françeska Jaçe shfaqet ndryshe...

Nga e veshur s*ksi e duke bërë “twerk”, Françeska Jaçe shfaqet ndryshe pas izolimit në shtëpi (FOTO)

368
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Ish-banorja e “Big Brother”, Françeska Jaçe, ka vendosur që në “Instastory” të postojë disa video ku ajo shfaqet duke u argëtuar.

Teksa ndodhet e izoluar në shtëpi, ajo ka ndarë disa postime të vjetra, duke kërcyer dhe bërë twerk në club, ndërsa veshur kishte një fustan mëndafshi që i nxirrte në pah hiret.

Por menjëherë pas këtyre videove, Françeska ka zgjedhur të vishet si për shtëpi e të kujtojë koh kohën kur ka qenë në “Big Brother”.

modelja ka kujtuar kohërat e vjetra në Big Brother: “Mendoni sikur jeni në Big Brother”, shkruan Jaçe krahas postimeve ku shfaqet e veshur me një bluzë të bardhë.

---- ----
----
-----
-----