Ballina LifeBizare Nga droni tek kamerat e sigurisë; 17 teknika ekstreme kundër kopjimit (Fotot)

Nga droni tek kamerat e sigurisë; 17 teknika ekstreme kundër kopjimit (Fotot)

33
SHPËRNDAJE

Ndërsa studentët po bëhen gjithnjë e më dinake me aftësitë e tyre të kopjimit, disa mësues po avancojnë gjithashtu në teknikat e tyre për parandalimin e këtij fenomeni

Për disa, këta shembuj mund të duken pak ekstremë dhe qesharake, por ja që janë raste të regjistruar nëpër botë. Shihni fotot e përgatitura nga Gazeta SHQIP.

-----