Ballina Showbiz Nga ditëlindja madhështore e vajzës, Xhensila publikoi foton më të ëmbël me...

Nga ditëlindja madhështore e vajzës, Xhensila publikoi foton më të ëmbël me të e Besin

135
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Dje vajza e çiftit, Xhensila Myrtezaj dhe Besa Kallakut, Ajka, festoi ditëlindjen e parë.

Prindërit e saj janë përkujdesur t’i organizojnë një festë madhështore, përcjell ORAinfo.

Në ditëlindjen e parë ata kanë vendosur që për herë të parë ta publikojnë foton e vajzës.

E pas festës së mbrëmshme, Xhensila ka shkruar edhe një dedikim emocionues për ditëlindjen e gëzimit të tyre të parë./ORAinfo/

---- ---- ----
-----