Ballina Lajme nacionale Nga Britaniae Madhe, mbështetës të Vetëvendosjes do të udhëtojnë për të votuar...

Nga Britaniae Madhe, mbështetës të Vetëvendosjes do të udhëtojnë për të votuar në zgjedhje të 6 tetorit

21
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Mbështetës të Vetëvendosjes do të udhëtojnë nga Britania e Madhe për të votuar në zgjedhje të 6 tetorit.

Simpatizantë të Lëvizjes Vetëvendosje kanë organizuar një udhëtim për datën e zgjedhjeve në Kosovë.

Me sloganin “Mërgata me Lëvizjen”, dega e Lëvizjes Vetëvendosje në Britani të Madhe ka bërë të ditur se një grup anëtarësh dhe simpatizantësh do të udhëtojnë për Kosovë për zgjedhjet nacionale që do të mbahen me datën 6 tetor.

Ky është postimi i plotë i Degës së Lëvizjes në Britani të Madhe:

---- ----
----
----- ----
-----