Ballina Lajme nacionale Nesër varrosen tre viktimat e aksidentit në Gjermani

Nesër varrosen tre viktimat e aksidentit në Gjermani

25
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral - -------

 

Nesër nga ora 16:00 në fshatin e Rahovicë të Ferizajt do të varrosen tre anëtarë të një familje, që vdiqën në një aksident në Gjermani të premtën.

Lajmin e bëri të ditur një i afërm i familjes.

NJOFTIM

Të Allahut jemi dhe te Allahu do te kthehemi.

Me dhimbje ju njoftojmë se varrimi i tre Familjarëve tanë Zaim,…

Posted by Behxhet Krasniqi on Tuesday, October 20, 2020

Aksidenti ka ndodhur në autostradën federale 31, midis lokaliteteve Uhldingen-Mühlhofen dhe Meersburg mes një makine Audi dhe një kamion./21Media 

The post Nesër varrosen tre viktimat e aksidentit në Gjermani appeared first on RTV21.

---- ----
-----